عضویت
کوشا کاوندگان به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.
زمینه فعالیت این شرکت که در سال ۱۳۹۱ به ثبت رسیده است به طور اولیه تامین و واردات مواد بیولوژیک، شیمیایی، ابزارها و دستگاه­ های عمومی و خاص مرتبط با علوم زیستی و شیمیایی است. این مجموعه پاسخگوی نیاز مراکز تحقیقاتی، پژوهشی، آموزشی، صنایع داروسازی، صنایع و سایر مراکز مرتبط می­ باشد. کوشا کاوندگان امیدوار است بتواند بر اساس چشم انداز­ها و برنامه­ های پیشرفت طراحی شده، با تکیه بر غیرت ملی و در اختیار داشتن پرسنل مجرب گام کوچکی در راه پیشرفت ایران اسلامی بردارد. شرکت کوشا کاوندگان افتخار همکاری با مراکز تحقیقاتی-تولیدی بزرگی چون شرکت دارویی کارخانه جات دارویی داروپخش، نگین دارو، سیناکلون (آریوژن)، انستیتو پاستور ایران، دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان فوق تخصصی بقه ا…(سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه مالک اشتر (نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران)، آزمایشگاه لیستر، دانشگاه تبریز، دانشگاه رازی کرمانشاه، دانگاه علوم تحقیقات، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشگاه گیلان، دانشکده داروسازی گیلان، دانشکده پیراپزشکی لنگرود، دانشکده پرستاری مامایی لنگرود، دانشگاه علوم پایه گیلان، دانگاه شهرکرد، دانشگاه سبزوار، دانشگاه آزاد اسلامی رشت و لاهیجان و بسیاری از مراکز با ارزش دیگر کشور می باشد که در این مقال نمی گنجد.
رمز موفقیت کوشا کاوندگان را در چند مورد می توان خلاصه نمود: احترام و دلسوزی برای پروژه در حال انجام مشتری، حضور نیروهای متخصص با درجات دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد که امکان هم اندیشی و راهنمایی صحیح خریدار را فراهم میسازد، تنوع بالای محصولات تخصصی و عمومی و معامله شفاف و صادقانه.
از سوی دیگر این مجموعه با در اختیار داشتن پرسنل متخصص واجد دانش فنی و تجربه کار بسیار بالا در مراکز فوق تخصصی داخل و خارج از کشور قادر به برگزاری کارگاه های آموزشی ارائه مشاوره در رابطه با طراحی و اجرای بیزینس پلن های تحقیقاتی و انجام پروژه های دانشجویی کارشناسی ارشد و دکتری و پروژه های دانش بنیان می باشد.
مشاوران متخصص کوشا کاوندگان در حال راه اندازی پروژه آموزش مجازی (از راه دور) می باشند. با استفاده از این سرویس کاربران محترم می توانند از طریق ایمیل، سامانه های پیامکی شرکت، تلفن شرکت و یا نرم افزارهای اجتماعی، به طرح سوال در رابطه با مشکلات پژوهشی و یا حین تحقیق خود بپردازند. کارشناسان شرکت آماده رفع اشکالات بیوتکنولوژی، میکروبیولوژی، ژنتیک، میکروبیولوژی، بیوشیمی، نانوبیوتکنولوژی، سیستماتیک مولکولی، بیوسیستماتیک جانوری شما می باشند. مجموعه کارشناسان کوشا در حال گسترش می باشد و تشکیل نخستین شبکه اجتماعی دانش بنیان و دانش محور کشور یعنی www.face.kushas.ir یکی از مصادیق این مهم می باشد. همچنین بر اساس درخواست کاربر امکان انجام آموزش تحت وب در موضوعات گفته شده برای ما میسر می باشد. ما در کوشا کاوندگان یک هدف اصلی را دنبال می کنیم:
شما در حین انجام آزمایش تنها نیستید…